Дівчатка та стрінги - 73 відповіді на форумі Woman.ru

7 черв. 2014 р. — Я носила років із 15. Зараз мені за 20 і цю незручну ***** не ношу. Під світлі штани в обтяг одягаю безшовні тілесні сліпи.

Далі

Про стрінги та підлітків... - Відповіді Mail.ru

7 груд. 2008 р. — Я не дозволяю 13-річній дочці носити стрінги, а вона вовком виє, каже, що всі подруги в школі носять, а чому мені не можна?

Далі

дівчата як ви думаєте мені починати носити стрінги.

дівчата як ви думаєте мені починати носити стрінги якщо мені 15 років. Відповісти... Мислитель. Та я воть з 12 ношу і дуже рада. Подобається.

Далі

Привіт, братва! Я ношу стрінги! - Комерсант

13 серп. 2006 р. — Я попросив їх вигадати пару смішних фраз. Вони, подумавши, запропонували мені сказати "Привіт, братва!" і пояснили, що «братва» означає «...

Далі

Коментар до матеріалу Знімай стрінги - Новосибірськ

26 жовт. 2009 р. — І я люблю стрінги, і ношу їх 15 років — і це красиво і зручно.... Я хоч і нашу стрінги,але мені вони не подобається,після шкарпетки 2-3 днів їх дуже...

Далі

Коментар до матеріалу Трусики-вбивці НГС

6 травня 2014 р. — ВІДПОВІДІТИ. я така. 6 травня 2014 року о 09:51. +21-79. з Сибіру, ​​ношу стрінги з 11 років - ну подобаються вони мені і проблем-інфекцій ніколи не було,...

Далі

«Сину 14 років. Просить на літо купити йому чоловічі стрінги.

6 бер. 2019 р. — Більше того, коли у свої 15-16 років я захотів перейти із сатинових трусів… сатинові сімейники! з того часу жодні інші фасони не ношу.

Далі

5 питань про нижню білизну, які ви соромилися задати

22 черв. 2020 р. — Але якщо вам зручно у стрінгах, ніхто не забороняє вам носити їх хоч у повсякденному житті, хоч на тренування. Візьміть на замітку 🏋️‍♂️. 15...

Далі

Комплект трусів стрінги Brightest, 3 шт.OZON

всіх. спереду тканина у сірих ширша за всіх, у отальних вже. у принципі розмірна сітка не збігається. я ношу м, розмір цих трусів м мені малий! маломелять!

Далі

404 відгуки Труси стрінги Alla Buone DOMENICA від... - OZON

злегка велике. Коментар. красиво, але трохи великі, тому не зовсім що я очікувала. але загалом мені подобається. Вам...

Далі

Стрінги та вагітність - обговорення на форумі e1.ru

13 бер. 2009 р. - вони не всі страшні ))) я не ношу спеціальних для вагітних, ношу чи... 12:59, 13.03.2009. думаю, що стрінги тут ні до чого :-) 15/4.

Далі

На вулиці +15: Що робити зараз - The Village

5 жовтня. 2020 р. - На вулиці +15: Що носити прямо зараз Куртки, толстовки, бомбери та водолазки... 15 400 рублів. Acne Studios... Чи шкідливо носити стрінги?

Далі

А ви носили стрінги? - 70 відповідей на Babyblog - БебіБлог

А я... носила і ношу вже 15 років. Так. Мені реально зручно. Про шкідливість стрінгів думаю, що якщо дотримуватись правил гігієни, то проблем бути не повинно.

Далі

Жіноча білизна з боку чоловіка - Спільнота - Drive2

21 черв. 2018 р. — Ну не кажучи про тих, хто ще й без верху ходить, на голе тіло. Так про що я. Так…Стрінги… Але, мені ніколи не подобалася мережива, ну не знаю я...

Далі

Скільки років можна носити стрінги - Tkaner.com

Не здатний 15-річний підліток здорово сприймати інформацію про жіноче здоров'я та майбутнє материнство або батьківство. Але коли вашій родині торкнулося таке питання...

Далі

Mad Le Mon / Труси жіночі / комплект трусів 3 шт.

безшовна білизна / стрінги безшовні / труси Mad Le Mon 28981040... Хороші стрінги, але трохи передавлюють в талії, хоча я ношу 42 розмір, а взяла 44.

Далі

Ангус, стрінги та поцілунки взасос - Рецензії - КіноПошук

Взагалі, коли я побачила назву 'Ангус, стрінги і поцілунок взасос', то я подумала, що цей фільм або вульгарний, або вульгарний. Але мені стільки розповідали про...

Далі

Лісовий монстр - Результат з Google Книги

Просто я гетеросексуал і на мене це не діє. …І завжди, коли я бачу якийсь пеніс, то мені одразу сумно, бо це не… Сантиметрів 10—15.

Далі

Комсомольська правда. Москва 15-2015

«Я не дуже забобонна, – стверджує Марія. - Але зазвичай ношу той самий хрестик. Його купили батьки, коли я була ще маленькою, і тепер він на мені...

Далі

Носіння стрінгів. Відношення близьких до цього факту.

b13 написав: Я ношу чоловічі стрінги....Давно було діло, мені років 15-16 було, знайома дівка дала каталог товарів.

Далі