хто що ллє в 3s-gte - Toyota Celica - Drive2
це я чудово знаю=)) рекомендація toyota для 3s саме така=))... у 3s-ge цілий рік ллю 5w-40 shell Hellix ultra норм все. і влітку не...
Далі92 95 або 98 — Спільнота Toyota Club на DRIVE2
У мене на Вісті був 3S-FE. Не знаю чим він відрізняється від GTE, я в двигунах не спец. Вісту годував 92 та 96 приблизно 50/50.
ДаліНадійність 3s-gte.
3S-GTE – турбований варіант 3S-GE.... Хто знає який лудше встане на камрі 10 3s-gte або 3s-ge... Я на ллю мобіл1 синтетику 5-50.
Далі0W20 у GE. за та проти. висловлюємося - Форуми про...
ED ST 202 (3S-GTE 215 inside) МT S54 94 р.в. була... На трасі двигун остигає. виробник це особисті переваги, я Віско ллю.
ДаліЯка олія в турбовий 3S-GTE? - Car72.ru
Арт, я в свій турбодизель ллю зик спеціально для турбомоторів 5в-40, ситнтетика, зараз прийшла пора масло міняти буду лити спец масло|
ДаліОлія для двигуна 3S-GTE - Форуми Caldina-Club
Лью Суміко синтетика 5w30, десь півроку тому турбіна почала кидати масло в інтеркулер, я збираюся поміняти турбіну і тому хочу у...
ДаліПрисадки в паливо, підвищення ОЧ. - Celica Club
Так, я теж ллю 95-й, але там якість, як пощастить... 0. Нагору... Автомобіль: MR2 SW20&Legacy 3.0R... Автомобіль: Celica ST202 3s-gte.
Далі3S-GTE. Прості питання. Можливо профанські.
Лью Castrol TXT від дилерів (заливався в новосибірському академ-містечку в центрі Nissan (дилери)).... Toyota Caldina ST-215'00 (3S-GTE, АКПП)
ДаліАІ-92 проти АІ-95 - обговорення на форумі e1.ru
але знову ж таки без фанатизму - в 3S-GTE або 2ZZ-GE 92 лити можуть тільки мазохісти,... Я ллю Castle SM 5W-30 - масло для внутрішнього ринку японії.
ДаліПорадьте олію в 3s-gte - Сторінка 2 - Oil-club.ru
Петру ллю 2 роки, до цього лив усі 9 років у неї Castrol EDGE 0W-30 (Взимку) та й 5-ку влітку. (Та що там було до edge серії цієї ж в'язкості).
Даліяке масло залити в s54 - Toyota Celica Club
3s-gte 205 мкпп; TRUENO AE111 2000г BZ-G 4AGE... я ллю оригінал Тойота... :lup: млинець я краще тад17 туди наллю. не хріна їй не буде!
ДаліКапіталка 3s-gte - Page 24 - GT-FOUR.ru
Я проливаю так: головку ставлю між 2х стільців, знімаю вали, всі клапани закриті, ллю у всі канали впускні та випускні гас і знизу...
Далімасло - Toyota Caldina Клуб - Форум Тойота Калдіна
Зараз Legacy GT spec b, ллю: Neste City Pro 5W-40 (синтетика, нормальний політ).... На 3S-GTE регульовані клапани, і турбіна олія хаває.
ДаліУстановка двигуна 3S-GTE замість 1AZ-FSE на Авенсіс
Всім доброго дня, я зважився на установку двигуна 3S-GTE від Калдини. На початку лютого замовив ДВС і ось він на початку березня прийшов.
ДаліСвап 3S-GTE в Altezza або IS200 (фотозвіт) - Сторінка 21
А, сцепи від 3s-ge не вистачає зачепа... треба жорсткіше.... я SRS Viva ллю. милиця не знаю че залив ))) якщо не знаєш що лити - лей мотюль :D.
Далі80-й бензин для Карини - Toyota Carina E • Перегляд теми
Наприклад я заправляв заради цікавості рази три, сильно стукали пальці та й тяга зменшилася.... CARINA E GTI 3s-gte, 1995 р.в., япошка
ДаліCaldina ST215W '1999 - Toyota-Club.Net
Двигун:3S-GTE... я віроломно приховав нюанси вибору від решти членів сім'ї.... Як з'ясувалося GT-T на коробці стоїть на стоянках в Японії на штуку...
ДаліСторінка 2 - Toyota Клуб - форум автомобілів Тойота
Я щитаю, що це оптимальне масло для 3S-GTE. gekos поза форумом... Я ЛЬЮ "ЙшовХЕЛІКС" 5 на 40 СИНТЕТИКА. webhunter поза форумом...
ДаліОлія для Chaser - Японські виробники - Форум LIQUI...
на Toyota Chaser 1998 р., двигун 1JZ-GTE 2,5 л турбо, пробіг 240 000 км.... У Tourer-V я би лив тільки... Це Я ллю в 3S-GTE!
ДаліIdemitsu ZEPRO 5W30 хто заливає чи заливав? - Клуб...
Авто: Toyta Harrier; Рік випуску: 1999; Двигун: 3S-GTE... Чіт я читаю читаю тут, і все більше і більше розумію-що я ллю не правильне...
Далі